
41 / 73
jěště pozdobíme a můžeme naplnit ;-) dovnitř dáme ruličku papíru s obrázkem vánoční motiv, každej den jeden na vybarvení....... a nahoře bude obrázek s vánčním stromečkem a dárkama ;-)
brusinka.pusinka
autor@elviie jj vymyslel syn prej aby měla zábavu bude vybarvovat 😉
21. lis 2011
to je fajn, nemám tolik ruliček, jinak bych to snad také udělala, ale něco vymyslím🙂, z ruliček chci udělat s pomocí Nelouše čerta, anděla a Milujáše🙂
21. lis 2011
brusinka.pusinka
autor@elviie dá se udělat u tvrdého papíru 😉 ruličky si umotáš 😉 a dá se koupit i byrevný 😉
21. lis 2011
@brusinka.pusinka jsi mě nakazila, dnes půjdu do papírnictví a uvidím, co tady seženu🙂
21. lis 2011
Jéí,to máte určitě s MMB.Je tam hodně inspirací a dobrých nápadů.
23. lis 2011
brusinka.pusinka
autor@hellen ten není z MMb ale je vyguglený z netu 😉 jinak jojo jsou tam věci k inspiraci ale odně věcí pamatuji za éry syna 😉 jak chodil do školičky 😉 jen je s malou dělat jěště nejde 😉
23. lis 2011
23. lis 2011
moc hezký nápad