
46 / 73
Sněhulák se svícinkem ozdůbky na větvičky ;-)
brusinka.pusinka
autor@asmeena je to tvrdnoucí hmota 😉 na vzduchu 😉
23. lis 2011
jéééé takové ozdobičky také máme na malinký stromeček do pokojíku,ale dala jste mi dobrý tip na ten svícínek X-) děkujííí😉
1. pro 2011
brusinka.pusinka
autor@marku není zač 😉
1. pro 2011
Šikulky? Z čeho jste to dělali? To není normální keramická hlíná, že? Tu by jste v troubě asi nevypálily.