
58 / 73
První omalovánka ;-)
brusinka.pusinka
autor@daluri Miruško nemá ví že až dobere poslední tak večer přijde ježíšek 😉
2. pro 2011
Šikula! A v adven.kalendáři máš taky na všechny dny překvápka? Já to vždy dávala po jednom jak byli ti tři malí...kdybych to dala do všech, tak by mi to vše snědli...takže i v současnosti to dám vždy po jednom dni...
2. pro 2011
brusinka.pusinka
autor@daluri my máme ve švech a malá už čeká až bude moc vybrat ale také chápe že po jednom 😉
2. pro 2011
Nemá chuť to vytáhnout vše naráz? Nebo více obrázků než ten jeden?