icon
94 / 98
čepiča a šála šitá na naše přání:-)
avatar

To je šelma 🙂

31. říj 2012
avatar

Mamka šila? Parádní!

2. lis 2012
avatar

@daluri nene toztto šila jedna paní🙂 ale vymyslela jsme si já🙂tedy spíše malá

2. lis 2012