
@kristi 😀
Jé, to je krásný 🙂
@viknat sama si vybrala v Ikei, a jěště se jí líbili autíčka 😉 dostane příště k narozkám 😉
@brusinka.pusinka jo tak do Ikea bych se mohla klidně odstěhovat. I když pro nic nejedu, vždycky objevím něco, co nutně!!! potřebuju 🙂
@viknat 😀 také tam ráda chodím, ale někdy odejdeme jen s blbostí ale inspiirace je tam dost 😉
@brusinka.pusinka My máme návštěvy Ikey jako rodinnou tradici - manžel je Švéd, tak si tam jezdíme pro švédské jídlo a on si zavzpomíná na domov 😉
@viknat no to máte príma 😀, my tam moc nejíme malé tam vadí ten humbuk, bo tam vždy hromada lidí 😉....
@brusinka.pusinka nene, já myslela na nákupy jídla. Dole je obchod, kde se přímo prodává typicky švédské jídlo - pro přípravu doma a nápoje (jako naše samoška 🙂)
@viknat aha tak to jo tam si kupujeme sušenky 😀 a brusinkový džus a kompot 😉
to mám také vyhlídlé, nádherné!!!🙂
@elviie hold pro ty naše princezny jen to nejlepšííííí 😉
máme stejnou látku - srdíčka na kojícím polštáři a na polštářkách v Neliném pokojíčku🙂
@elviie 🙂 no to musí bít paráááda 🙂
máme stejnou postel jen bílou i povlečko
@bocinka 😀 malá ji miluje 😉
Sofi tam tady ráda spí 🙂
Krásné povlečení! Holky, a to musí být rozměr na peřinu z Ikey, že jo? Když má malá 140x200 cm polštář 70x90 cm, to nebude asi sedět, co.. ☹
@power700 no je to 150 na 200 cm a 50 na 60 cm
@brusinka.pusinka děkuju, tak to by se dalo upravit..🙂
taky máme 🙂