
42 / 98
za 35 kč outlet sekáček
brusinka.pusinka
autor@joplin v ostravě 😉 přímo naproti mekáča v centru v 1 patře 😉
7. zář 2011
Aha, zajedem mrknout 🙂, dík za typ 🙂
7. zář 2011

@joplin v ostravě 😉 přímo naproti mekáča v centru v 1 patře 😉
Aha, zajedem mrknout 🙂, dík za typ 🙂
Ten outlet sekáček je u nás v Havířově? Nebo přes net? Já nakupuju hlavně na MMB a MMA 🙂