
69 / 98
na Jaro léto na parádu
brusinka.pusinka
autor@hnedoocka23 my je používáme dlouho loni měla 2 a sandálky letos už máme vybrané😀 befado je fajn
29. únor 2012
Taky máme Befado papuče a max spoko 🙂
2. bře 2012
brusinka.pusinka
autor@joplin my je také milujeme Jani😀
2. bře 2012
taky máme tuhletu značku a jsem spokojená..malý má papučky na doma od nich...