
43 / 60
to bylo dárku príma ;-)
Jen si tak říkám, jestli nepotřebujete větší byt na ty dárky... 😀
29. pro 2011
brusinka.pusinka
autor@daluri Mirčo nepotřebujeme pořád máme místa dostatek 😉
29. pro 2011
ty jo 🙂
29. pro 2011

Jen si tak říkám, jestli nepotřebujete větší byt na ty dárky... 😀
@daluri Mirčo nepotřebujeme pořád máme místa dostatek 😉
ty jo 🙂
Chi, tak aby nemusela žehlit, tak přenechala úkol mega lálině 😀