
16 / 60
mamí mám pizzu ;-)
brusinka.pusinka
autor@kukynka2 také máme oba 😉 a malá je nadšená 😉 hrajeme si od rána do večera 😉
29. pro 2011
MY MÁME JEN JEDEN,ALE PARÁDA KRÁJÍ OD RÁNA DO VEČERA A DOSTALA KUCHYŇKU,TAK I VAŘÍ A PEČE😀
29. pro 2011
brusinka.pusinka
autor@kukynka2 no to je supr to musel být supr ježíšek 😉
29. pro 2011
@brusinka.pusinka byl🙂
29. pro 2011
jééé prosím prosím, kde jste kupovali? díky
29. pro 2011
brusinka.pusinka
autor@janakla v Pompu 😉
29. pro 2011
taky máme,ale ne s tou pizzou,ale ten druhej a super,furt krájí🙂