icon
8 / 227
Dortík .... malá byla nadšená :-)
avatar

Jééé, ten je krásnej!

31. črc 2012
avatar

@janette82 děkujeme🙂

31. črc 2012
avatar

No nádhera! 🙂

31. črc 2012
avatar

@eicul82 Děkujeme 🙂

31. črc 2012
avatar

parádní dortík.. to bych byla nadšená taky 🙂

31. črc 2012
avatar

ááááááá, to je on, mého srdce šampion 🙂

31. črc 2012
avatar
31. črc 2012
avatar

moc hezkej a originální 🙂

31. črc 2012
avatar

@alisek 🙂 děkuji🙂

31. črc 2012
avatar

Krásný, moc se Ti povedl!

1. srp 2012
avatar

nádhera!!!!!! děkuji za inspiraci, asi čmajznu nápad🙂))))))))))

14. říj 2012
avatar

Tak ten je hustej...takovej jsem ještě neviděla 🙂

17. říj 2012
avatar

prosím mohu poprosit jaký krém jste použila a dort je klasika piškotové těsto. Pokud budete hodná napíšete my do IP receptík děkuji moc🙂

13. únor 2013
avatar

koukám ses nenudila co 😀 mě by z toho švihlo nemám trpělivost je to fakt krása 😀

21. kvě 2013
avatar

bylo to šup šup a hlavní bylo že malá byla nadšená 🙂

21. kvě 2013