icon
65 / 227
četla si v omalovánkách a usnula princezna moje
avatar

Náročné čtení ji zmohlo 😀

22. říj 2012
avatar

@zuhur no vymyslet příběh je náročné😀 😵

22. říj 2012
avatar

to je pusinka, to se mi doma nestane🙂

22. říj 2012
avatar

@elviie Ale neboj jednou to přijde🙂

22. říj 2012