
84 / 227
můj marůdek:-(
to není ta usměvavá holčička jak jí znám:(, ať se brzy udzraví!
5. pro 2012
brusinka.pusinka
autor@pusolamy
@elviie děkujeme no prospí skoro celý den i noc což je dobře..... momentálně kouká na pohádku ....Dorotka a papoušek....
5. pro 2012
chudinka mala..copak ji tak zmohlo???
5. pro 2012
brusinka.pusinka
autor@skurinka vysoké 3 denní horečky☹ 40,1°C a 39,6°C a pořád nejdou srazit☹
5. pro 2012
@brusinka.pusinka -jezisku chdak a co u dr co na to rikala??celkem dot vysoke teploty
5. pro 2012
brusinka.pusinka
autor@skurinka no ve výtěru nic nenašli takže prý viróza.... dělat priznicové zabaly, chladné nápoje a ležet.... a pít a pít, zítra kontrola
5. pro 2012
@brusinka.pusinka -tak vam preju at se princezna rychle uzdravi a je vesela a usmevava jako na foteckach🙂
5. pro 2012
brusinka.pusinka
autor@skurinka děkujeme
5. pro 2012
Oj chuďátko maličký, brzy se uzdrav andílku ☹
5. pro 2012
kuřátko malé.Přejeme brzké uzdravení🙂
5. pro 2012
jůů chuděrka vypada ze ji je opravdu hodně zle ☹