
39 / 192
dopolední spinkání ;-)
Taky už uvažujeme o velké postýlce...malá už v "kleci" nechce být..v noci se různě obouchává 🙂, to je Ikea, že? I povlečení je fajn 🙂
20. kvě 2011
brusinka.pusinka
autor@joplin jj ikea i povlečení to má od miminka a postýlka je rostoucí 😉
20. kvě 2011
Je šílené, jak ty děti rychle rostou... Ještě nedávno to bylo úplně malinkaté miminko a dnes už velká slečna 😀