icon
114 / 192
dostala jsem od babi s dědou první vlasatou panenku....
avatar

teda,to je krasna "maminka",jak ji to vozeni slusi🙂

19. črc 2011
avatar

@j.cien děkujeme Marti 🙂

20. črc 2011
avatar

že by chtěla Karamelka ještě sestřičku? 🙂

21. črc 2011