
192 / 192
panenka moje malá ;-)
brusinka.pusinka
autor@mifinka moc děkujeme jj už jsme 2x stříhaly 😉
25. srp 2011
Já stříhám co 2 max 3 měsíce, jinak bych se mohla tvářit že mám taky holčičku 😀
25. srp 2011

@mifinka moc děkujeme jj už jsme 2x stříhaly 😉
Já stříhám co 2 max 3 měsíce, jinak bych se mohla tvářit že mám taky holčičku 😀
opravdu roste do krásy.. hlavně ty úžasné dlouhé vlásky.. 🙂