
3 / 51
Vodové omalovánky , ty malá miluje , stačí jeden štětec a čistá voda a je plno supr zábavy ;-)
brusinka.pusinka
autor@ani3012 v papírnictví a jednu v Tescu 😉
14. zář 2011
ďakujem ,sa popozerám,keď nám v MA otvoria 😀 ....to by sa páčilo aj ne: maľuje bez toho,že by sa zašpinila 🙂
14. zář 2011
brusinka.pusinka
autor@ani3012 😀
14. zář 2011
@brusinka.pusinka jej, za nás byly takové ruské. Milovala jsem je.
29. zář 2011
brusinka.pusinka
autor@asmeena Verunko jojo já taky já taky 😉
29. zář 2011
a to si kde kúpila ?