
6 / 51
šatičky pro princeznu...
brusinka.pusinka
autor@daluri Mirko koupila jsem v Ostrav v Hypernově za 145kč jako výprodej
13. zář 2011
Tak to je supr cena!!!!Zadarmo....
13. zář 2011
No jo to bude princeznovská přehlídka, z toho bude mít malá velikou radost!!!!Jako každá holčička.Paráda, pak pošli foto! 🙂
20. zář 2011
brusinka.pusinka
autor@kacka1983 jojo pošlu ona se ráda strojí a hraje si na pincezny 😉
20. zář 2011
145Kč je fakt zadarmo 🙂 já dcerce šila princeznovské šaty a čelenku atd. ještě dostane, ale do téhle ceny se nedostanu ani náhodou 🙂 Super kauf!!
29. lis 2011
brusinka.pusinka
autor@dita_a_ivan původně jsme myslela že ušiji ale proč když se dá koupit za pár kaček ať žijí výproeje 😉
29. lis 2011
@brusinka.pusinka no bodejť 🙂 ! mj. jaká je to velikost? nějaká uni ?
29. lis 2011
brusinka.pusinka
autor@dita_a_ivan asi +- od 3 let výš jsou dost velké naše bude mít dlouhé na zem apak bude pomalu odrůstat 😉 vzdadu jsou na šňerovačku 😉
29. lis 2011
Super..kde jsi koupila a na kolik to vyšlo? Terka má takové střevíčky, ještě po Lucce, ale začínají se rozpadat.....tak nad něčím princeznovským taky uvažuji.