
13 / 51
Dědeček vytvořil sám nekupujeme to bude radosti
brusinka.pusinka
autor@daluri Miruško je a já mu dala foto jak to vypadá a už je hotové a schované svátku 😉
27. zář 2011
Určitě to vyšlo o moc levněji než kdyby se to koupilo! Dobrý nápad, dobrý tip...taky máme šikovného dědu, tak mu řeknu taky... 🙂
27. zář 2011
brusinka.pusinka
autor@daluri 😀
27. zář 2011
@brusinka.pusinka To je super nápad. Taky máme šikovného dědečka, tak dokud má stále šikovné ruce, tak mu řeknu, ať taky do foroty vyrobí.
29. zář 2011
brusinka.pusinka
autor@asmeena jasně proč nevyužít šikovné ruce dědečků, bratrů a tatínku však za to nemusíme dávat majlant 😉
29. zář 2011
taky bude manžel dělat....
31. říj 2011
Dědeček je šikula!