
19 / 51
nemohla jsem odolat ;-)
brusinka.pusinka
autor@asmeena to je knížka
11. říj 2011
na tu mam taky zalusk😵
17. říj 2011
krásný, člověk se úplně vrací do svého dětství. To asi mají normálně v knihkupectví?
24. lis 2011
brusinka.pusinka
autor@power700 jj koupila jsem normálně v Librexu knihkupectví ale mají asi v každem 😉
24. lis 2011
@brusinka.pusinka no tak ta je nádherná.. miluju ladu.. opravdu na kolik vyšla?
29. lis 2011
@brusinka.pusinka Ladu
29. lis 2011
brusinka.pusinka
autor@alenv na 185 kč 😉
29. lis 2011
@brusinka.pusinka tak to je i pohádková cena..a jak vypadá uvnitře.. jsou tam celé pohádky nebo jen nějaké říkanky
29. lis 2011
brusinka.pusinka
autor@alenv jsou tam pohádky i říkalda prostě vše okolo vánoc 😉 a tradic českých o zimě a o hrách a je moc krásná
29. lis 2011
@brusinka.pusinka děkuju moc.. je užasná pokouknu po ní.. zatím pro synovce a později pro Aleška
29. lis 2011
brusinka.pusinka
autor@alenv není zač 😉
29. lis 2011
Taky ji máme už z loňského roku a je naprosto nádherně udělaná.
7. pro 2011
co to je? CD nebo knížka?