
24 / 51
a jedno möööc oblíbené dvd s Timmym
brusinka.pusinka
autor@reruna my máme v tescu stánek s levnými dvd a cd a tam ho mají dohromady 3 díly a cena 190 kč 😉za kus
31. říj 2011
Tak to až pojedem do Tesca musím se po tom podívat, malej Timmyho miluje🙂
31. říj 2011
brusinka.pusinka
autor@reruna Malá ho také miluje 😉 proto ježíšek cháněl až sehnal 😉 a díky za pochvalu🙂
31. říj 2011
taky malej timmyho miluje a denně se koukáme....
31. říj 2011
prosím - kde se dá sehnat? A jinak - úžasné album🙂