icon
34 / 51
4 verze a už z záběhu ;-)
avatar

to je moc pekne..rikas v tescu??? 😀

31. říj 2011
avatar

@beruskanula jj v tescu a za směšnou cenu 30 kč 😉

31. říj 2011
avatar

@brusinka.pusinka : to je fakt dobra cena, s enedivim, ze jsi je vzala, my akorat tesco primo u nas nemame a do budejc ted nepojedem, snad bude za smesnou cenu i za par dni😀

31. říj 2011
avatar

Koukám, že mají pěkné vzory...

1. lis 2011