
44 / 51
Dotaly k Mikuláši hrníčky co maminka objednala Vodolepk ;-) bylo moc radosti ;-)
brusinka.pusinka
autor@daluri Mirko já jsem vše dostala hned a v pohodě nemůžu si vůbec stěžovat Iva komunikuje a je uplně v pohodě 😉 Nevím proč tam maminky tak píši..... hold vše je o komunikaci 😉
7. pro 2011
Já jsem si to pročítala..někomu to přišlo a je spokojený a někdo kafrá...někdo útočí...no máš pravdu, je to o komunikaci. Tak hlavně, že jsi spokojená a Simonka taky.
7. pro 2011
Co to jsou Vodolepky? Je to krásné. Sofča miluje taky Timmyho, ale jen tu úvodní písničku 😀
7. pro 2011
Marti a máš ty vodolepky od té paní Ivy, jak jsi mi psala odkaz na FB? Tam je šílená diskuze, jak jsou nespokojení lidi... je to smutné.