
1 / 168
poprvé v divadle:-D
brusinka.pusinka
autor@elviie Néé my byli na normálním divadle 2 herci hrály pohádku byl tam kašpárek a skřítek Kája😀 a pohádková truhlice😀
20. únor 2012
Taky chci s Terezkou zajít...musím sledovat program, co se hraje...
20. únor 2012
brusinka.pusinka
autor@daluri my jeme v sobotu do velkého sálu na pohádku kouzelný pramínek.... už máme lístky zajednané😀
20. únor 2012
v loutkovém? My chodíme s Nel a je to fajn.🙂