
4 / 168
mooooooc se nám to líbilo už se těšíme na sobotu:-D
brusinka.pusinka
autor@daluri ne to je focené po představení ale chtěla nevybrali ji😀
20. únor 2012
Jj, já vím, že je to focené po představení...ale máchá ručkou, jakoby hrála...Nevíš, jestli třeba nebude Michal v Havířově? Kdysi jsme na něm byli s Ríšou...
20. únor 2012
brusinka.pusinka
autor@daluri Miruš Michal tu byl před Vánocemi tak nevím☹
20. únor 2012
Taky něco předváděla...