icon
4 / 168
mooooooc se nám to líbilo už se těšíme na sobotu:-D
avatar

Taky něco předváděla...

20. únor 2012
avatar

@daluri ne to je focené po představení ale chtěla nevybrali ji😀

20. únor 2012
avatar

Jj, já vím, že je to focené po představení...ale máchá ručkou, jakoby hrála...Nevíš, jestli třeba nebude Michal v Havířově? Kdysi jsme na něm byli s Ríšou...

20. únor 2012
avatar

@daluri Miruš Michal tu byl před Vánocemi tak nevím☹

20. únor 2012