icon
14 / 168
takhle velké žuby má vlk:-D
avatar

ta knížka vypadá krásně, co je to za pohádkovou knížku?🙂

23. únor 2012
avatar

@elviie jmenuje se to Pohádky o zvířatkách dostala ji od prababičky ke 2 ročkům😀

23. únor 2012
avatar

@brusinka.pusinka díky a od koho to je, našla jsem jich víc tak pojmenovaných...vypadá moc hezky🙂

23. únor 2012
avatar
23. únor 2012
avatar

@elviie není zač 😉 prababinka už prej se ohlíží po dalších z této edice😀

23. únor 2012
avatar

vypadá dobře i ta Pohádky o vílách🙂

23. únor 2012
avatar

@elviie no na tu a nebo o princeznám má spadeno naše Prababinka😀

23. únor 2012