icon
11 / 168
po ránu čte pohádky:-D
avatar

Já myslím, že neměla chodit do školky, ale rovnou do školy 😀 Je to šikulka.

23. únor 2012
avatar

@asmeena Verčo jo čte ale posvojimu😀 ale je to užasné😀

23. únor 2012
avatar

@brusinka.pusinka to věřím. Sofča dnes začala zpívat 😀 Jeli jsme do herničky a ona špulila pusinku a vydávala zvuky jako když zpívá a ještě u toho vyplazovala jazyk. Pak přestala a já jí na to řekla, ať zazpívá, tak to dělala znovu. 😀 Jsem z ní poserynkovaná. 😵

23. únor 2012
avatar

@asmeena nedivím se Verčo však my s Karamelky také😵

23. únor 2012