icon
55 / 168
moje malé nemocné :-(
avatar

bobinka malá,pořád říkám,že děti by neměly být nemocné ☹

13. bře 2012
avatar

:-/ tyto fotky a celkove pohledy na nemocne deti mne trhaji srdicko :-/...

at je brzy lepe

13. bře 2012
avatar

@hnedoocka23
@beruskanula děkujeme už spinká hodinku

13. bře 2012
avatar

Copak jí je? Bobek malá.....

13. bře 2012
avatar

@joplin Jani asi chřipka . Děda také podlehl☹

13. bře 2012
avatar

My máme spíše pořád rýmy....ale to klidně i 14 dní.....

13. bře 2012
avatar

Bobek ☹

14. bře 2012