
55 / 168
moje malé nemocné :-(
:-/ tyto fotky a celkove pohledy na nemocne deti mne trhaji srdicko :-/...
at je brzy lepe
13. bře 2012
brusinka.pusinka
autor@hnedoocka23
@beruskanula děkujeme už spinká hodinku
13. bře 2012
Copak jí je? Bobek malá.....
13. bře 2012
brusinka.pusinka
autor@joplin Jani asi chřipka . Děda také podlehl☹
13. bře 2012
My máme spíše pořád rýmy....ale to klidně i 14 dní.....
13. bře 2012
Bobek ☹
14. bře 2012
bobinka malá,pořád říkám,že děti by neměly být nemocné ☹