
59 / 168
moje malé nemocné:-( pořád s teplotami:-(
Chtěla jsem se zeptat jestli už je Karemelce líp, ale evidentně ne ☹
18. bře 2012
brusinka.pusinka
autor@zuhur není má stáe teplotu nejde to pod 37.8:-( a už nám lehl i tatínek☹ a atb nezabírají☹
18. bře 2012
ty brdo tak co to máte za ZOO v krku zákeřnou? tak dlouho teploty?
18. bře 2012
Chudinka, to je hrozný, že jí nic nezabírá, držíme palce ať je brzo líp ☹
19. bře 2012
chudaček malej