icon
59 / 168
moje malé nemocné:-( pořád s teplotami:-(
avatar

chudaček malej

18. bře 2012
avatar

Chtěla jsem se zeptat jestli už je Karemelce líp, ale evidentně ne ☹

18. bře 2012
avatar

@zuhur není má stáe teplotu nejde to pod 37.8:-( a už nám lehl i tatínek☹ a atb nezabírají☹

18. bře 2012
avatar

ty brdo tak co to máte za ZOO v krku zákeřnou? tak dlouho teploty?

18. bře 2012
avatar

Chudinka, to je hrozný, že jí nic nezabírá, držíme palce ať je brzo líp ☹

19. bře 2012