
63 / 168
ahoj už je mi fajn:-D
brusinka.pusinka
autor@elviie jj je ale má rýmu a kucká... Hlavní je že je bez teplot.-) a už řádí jak černá ruka😵
22. bře 2012
Ahoj Karamelko, ať už je jen a jen lépe a jsi stále taková usměvavá, moc ti to sluší.
22. bře 2012
brusinka.pusinka
autor@asmeena Děkujeme teto Verčo🙂
22. bře 2012
ahoooj, konečně ta "stará" usměvavá Karamelka🙂