
96 / 168
Jé, to jsem taky měla ráda. A to máte nějakou pěknou panenku, já jsem teď viděla samé škaredě malované. Tato mi připomíná co byla za našich dětských let.
16. dub 2012
brusinka.pusinka
autor@asmeena Verřo to je retro Jana z Figara z čokolád😀 Syn si je kupuje má je moc rád a to dostal když si koupil 3😀
16. dub 2012
@brusinka.pusinka já jsem si říkala, že mi to něco připomíná. Asi si taky půjdu koupit figaro čokolády. 😀
16. dub 2012
jéééé,to jsem milovala 🙂
17. dub 2012
si pamatuju, jak to bavilo mne 😵....