
to teda jsou pajádní! a ten prstýnek! no už je to velká slečna 🙂
@ikarkulka Jééé ty jsi si všimla😀 jojo má stříbrný už od loňska nosí ráda jako máma🙂 jinak dostala k narozeninám 😵
@zuhur sluníčkové jěště nemáme nikde žluté botičky nejsou☹ tak jsme slíbila že koupíme do školky žluté bačkůrky.....tak souhlasila🙂
@brusinka.pusinka v HM mají takovéhle podobné kecky, krásně žluté 😵 mají je teda vedené jako klučičí, ale můžou být i holčičí a vám to beztak neva 😉
@ikarkulka Kájko byli jsme v Ov v HM ale bohužel měli buď malé nebo Velké ... my bychom je koupili ale když nebyli tak jsme se dohodly na bačkůrkách😀 alespoň se má naco těšit😀
@brusinka.pusinka s tím HM je potíž, já taky skoro nikdy neseženu, co potřebuju. a to tam chodím dost málo a i z těch pár věcí skoro nic nepořídím. teď sháním slamák 😀
A už máte ty sluníčkový?