icon
119 / 168
Nový šáteček, ráno bylo s velkým usměvem.-)
avatar

to je milacek 🙂

25. kvě 2012
avatar

@maybay Děkujme 😵 byla nadšená ze šátku šila paní na zakázku🙂

25. kvě 2012
avatar

Moc jí to sluší 🙂

25. kvě 2012
avatar

@zuhur Děkujeme 😵

25. kvě 2012
avatar

povedl se 😵 a hlavně udělal velkou radost 😵

25. kvě 2012