
119 / 168
Nový šáteček, ráno bylo s velkým usměvem.-)
brusinka.pusinka
autor@maybay Děkujme 😵 byla nadšená ze šátku šila paní na zakázku🙂
25. kvě 2012
Moc jí to sluší 🙂
25. kvě 2012
brusinka.pusinka
autor@zuhur Děkujeme 😵
25. kvě 2012
povedl se 😵 a hlavně udělal velkou radost 😵
25. kvě 2012
to je milacek 🙂