
143 / 168
ahojky všem.-)
brusinka.pusinka
autor@elviie Děkujeme kupovali jsme loni v tescu ve výprodeji🙂
1. čer 2012
Moc povedená fotečka.
1. čer 2012
brusinka.pusinka
autor@asmeena Děkujeme
1. čer 2012
@brusinka.pusinka zrovna jsem se chtěla zeptat, odkud je ta čelenka... a už vííím🙂 Naše Vik pořád nějakou takovou taky chce, tak se musím popídit...
5. čer 2012
krásná čelenka, moc jí sluší🙂