icon
27 / 146
hurááá opět na koupáku.-)
avatar

máte krásný koupaliště... !!

20. čer 2012
avatar

@dita_a_ivan Děkujeme dali si záležet🙂 a to máme i dvě přehrady na které se dá dojet busem😀

20. čer 2012