
109 / 146
Naše skoro 3 leté žluté sluníčko:-)
brusinka.pusinka
autor@asmeena Děkujeme teto Verčo 😀 jojo my se tu také nasmějeme😀 ona je malý chytrolínek😀
3. črc 2012
Simonka je prostě božíííí 🙂
3. črc 2012
brusinka.pusinka
autor@hnedoocka23 Díky 🙂 😵 Však Vás to hoky také čeká🙂 Já už stříhám metr 😀užívejte si papulek🙂 seč můžete
3. črc 2012
panečku, velká fešanda! 🙂
3. črc 2012
brusinka.pusinka
autor@ikarkulka Děkujeme Kájko
4. črc 2012
nemáte za co, opravdu jí to moc sluší 🙂 taky bych chtěla chodit takhle vyladěná 🙂
hlavně simonce sluší vše 😵
4. črc 2012
brusinka.pusinka
autor@ikarkulka a triko nosí druhý rok pamatujěš ho😀
4. črc 2012
4. črc 2012
Je jak vystřižená z nějakého módního časopisu. Kouzelná. A ty její hlášky co tady píšeš, že vypustí, tak to se jen chlámu.