brusinka.pusinka
31. říj 2013
Maminka .... a rok po roku 🙂
Já a čas 🙂
brusinka.pusinka
autor@dendulin ano mám jich hodně :_) některé jěště musím zmenšit 🙂
31. říj 2013
To musela bejt pálka za fotečky 🙂 já měla 5 ks za 1000 Kč + vizaž 🙂
31. říj 2013
brusinka.pusinka
autor@dendulin no však to znáš ale myslím že to stálo zato jako dárek to bude krásné
31. říj 2013
jj luxusní 🙂 manžílek bude nadšen, taky hledám ale marně mám jednooh super fotografa ale je to chlap a kdyby s eto dozvěděl manžel že jsm ebyl au něj tak nevím, nevím :D nechce mě k němu pustit :D
31. říj 2013
Pekny, to liceni se mi hodne libi, slusi ti to 🙂
31. říj 2013
brusinka.pusinka
autor@monasek84 děkuji
31. říj 2013
Slusi ti ty dorostlejsi vlasy!
31. říj 2013
@brusinka.pusinka ahoj, znám Tě z Havíř.mamin a ty fotky jsou fakt super.!!! moc zdravím !!!
6. zář 2014














































Nádhera luxusní fotečky a koukám že jich je dost 🙂