icon
57 / 57
první školkovská foto:-)
avatar

a líbilo..?

13. čer 2012
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar

@dita_a_ivan Dituš líbilo a byla moc spokojená 😵

13. čer 2012
avatar

krásná fotečka a Simonka sedí jak parádnice,už ted to umí s fotákem 🙂

13. čer 2012
avatar

simča je tam šéf! 😀

13. čer 2012
avatar

@hnedoocka23 děkujeme😵
@ikarkulka Kájko Hihihi, ona tam byla jedna znejmladšíh dětí😀 ale vypadá tam jak kmotr třídy😀

14. čer 2012
avatar

Jéééé... To je super fotka... :o)))) Nějak nám ty holky rychle vyrostly... :o))))

19. čer 2012