
2 / 271
ostříhaná od holiče.....
brusinka.pusinka
autor@viknat děkujeme moc 🙂
1. únor 2011
som zistila,že musíme nabehnúť aj my..sa jej trepú končeky..to je normálne u malého dievčatka ?
13. bře 2011
Kočka malá 🙂 Taky musíme malou nechat ostříhat.
22. bře 2011
brusinka.pusinka
autor@bufina děkujeme a už ji to pěkně odrostlo 😉
22. bře 2011
Super, hotová velká slečna. Mooooc ti to sluší 🙂