
16 / 271
trůním ....
brusinka.pusinka
autor@bufina jj jsme bez plínek a malá si užívá velký záchod , je tam raději než na nočníčku 😉
24. únor 2011
To je super. Už musíme taky koupit to malý sedátko na záchod. Naše malá chodí pořád na nočník.
24. únor 2011
ale kraľuje ! Paráda !!! 😵
13. bře 2011
Vypadá tam spokojeně 🙂