
46 / 271
a krásně se mi v ní spinušká ;-)
brusinka.pusinka
autor@asmeena děkujeme Verunko 😉
7. bře 2011
@brusinka.pusinka kde jste ji koupili?
7. bře 2011
brusinka.pusinka
autor@asmeena v Ikei 😉 mají černou a bílou 😉
7. bře 2011
@brusinka.pusinka jsem si říkala, že jsem ji tam asi viděla. A Karamelka ještě nespí v pokojíčku? Ona je s vámi v ložnici?
7. bře 2011
brusinka.pusinka
autor@asmeena zatím s námii nechce je maminkova 😉
7. bře 2011
7. bře 2011
Taková princezničková postýlka krásná 🙂
14. bře 2011
Ta je opravdu princeznovská.