icon
46 / 271
a krásně se mi v ní spinušká ;-)
avatar

Ta je opravdu princeznovská.

7. bře 2011
avatar

@asmeena děkujeme Verunko 😉

7. bře 2011
avatar

@brusinka.pusinka kde jste ji koupili?

7. bře 2011
avatar

@asmeena v Ikei 😉 mají černou a bílou 😉

7. bře 2011
avatar

@brusinka.pusinka jsem si říkala, že jsem ji tam asi viděla. A Karamelka ještě nespí v pokojíčku? Ona je s vámi v ložnici?

7. bře 2011
avatar

@asmeena zatím s námii nechce je maminkova 😉

7. bře 2011
avatar
7. bře 2011
avatar

Taková princezničková postýlka krásná 🙂

14. bře 2011