
47 / 271
v uterý 9.3.2011 na jipu
brusinka.pusinka
autor@hnedoocka23 viroza střevní ☹
14. bře 2011
@brusinka.pusinka chudáček...at je léépe🙂
14. bře 2011
snad už je lépe...
14. bře 2011
brusinka.pusinka
autor@hnedoocka23 děkujeme
14. bře 2011
brusinka.pusinka
autor@elviie jsme doma ale na tvrdé dietě a jěště není ok ale dodoržujeme pokyny lékařů a snad se za 14 dní dá uplně do hromady 🙂
14. bře 2011
Božatko, je mi z toho úplně smutno, ať se uzdraví co nejrychleji.....
14. bře 2011
brusinka.pusinka
autor@joplin Děkujeme Jani
14. bře 2011
Bobinka malá
14. bře 2011
teď to nějak řádí ☹ doufám, že už je líp 🙂
15. bře 2011
brusinka.pusinka
autor@ikarkulka děkujem jj už je lép pomalu se dostává do formy 😉
16. bře 2011
Bobek malá, ještě, že už to máte za sebou ☹
21. bře 2011
brusinka.pusinka
autor@daluri jj už je zní zase raubíř a nenasyta 😉
21. bře 2011
Bobátko malinkaté...
21. bře 2011
copak se stalo???