
@daluri klidně může přijít rádi ji uvidíme 😉
Mě spíše překvapilo, že ji poznala, vždyť se neviděly tak dlouho...někdy se třeba domluvíme... 🙂
@daluri jasně kdo by si našeho čwrtíka nezapamatoval 😉 a určo domluvíme rádi vás uvidíme 😉
je to už malá velká slečna🙂
@elviie jj už jo hold blíží se 20 měsíc 😉 ale někdy my připadá že je jak 3léta hlavně když odmlouvá 😉
jééé a teď jsem si všimla, že máte na rohách z IKEA ťapky...my si je také koupili, ale nepřišli jsme na to jak je přichytit...poraď🙂
@elviie tam je oboustranná lepící páska na kostičky střižená v balíčku🙂 nejdřív nalep na ťapku zespodu, a pak na očištěnou hranu stolu 😉
když nám to nejde pak sloupnout...musím na to znovu v klidu mrknout🙂
@elviie musí jít jde to někdy trochu blběji ale jde zkuz než nalepíš na packu si rožek odloupnout aby šlo lépe dolů to papírové z pásky 😉
už se mi to povedlo🙂, nalepila jsem to na rohy soklu u krbu, tam to bylo nutné, stoleček máme oválný, tak uvidíme, kde bude co ještě potřeba...🙂díky
@elviie jj my také jen na rohy a pokud je to víš daly jsme i zespodu druhou aby byl roh chráněný z obou stran. malá nám všude lozí 😉 a někde to bylo z obou stran nutné 😉
@elviie jj my také jen na rohy a pokud je to víš daly jsme i zespodu druhou aby byl roh chráněný z obou stran. malá nám všude lozí 😉 a někde to bylo z obou stran nutné 😉
to věřím🙂
Terezka říká, to je moje kamarádka, já tam chci jít.... 😀