
123 / 271
první cesta vláčkem ;-)
Kam jste jeli na výlet? FAjné botky i čepička!
31. bře 2011
brusinka.pusinka
autor@bu_bu děkujeme
@daluri jen do Ostravy ale moc se jí líbilo, čepka moje výroba a botky jsme scháněli až jsme sehnaly 😉
31. bře 2011
Jj, já vím, že jsi šikulka, máš moc pěkné čepičky. A koukám, že máš novou profil.fotku..určitě jsi zase zhubla, že jo?!
31. bře 2011
brusinka.pusinka
autor@daluri foto nová je a nezhubla jsem 😉 to jen že mám ostříhané vlasy se ti zdá😉
31. bře 2011
Říkáš jaro je tu, tak to chce nějakou změnu? Ale měla jsi hezké dlouhé vlasy... 🙂 No však zase dorostou...
31. bře 2011
brusinka.pusinka
autor@daluri však to jsou jen vlasy 😉 a nebavilo mě mít pořád culík🙂a jo hold na jaře je třeba udělat změnu 😉
31. bře 2011
a ty parádní kozačky 😉 malá je kočka 😵