icon
146 / 271
1.4.2011
avatar

A u nás pořád nezaprší....

1. dub 2011
avatar

@bufina no u nás dneska střídavě se sluníčkem 😉 a maláchtěla ven 😉 tak jsme šly 😉

1. dub 2011
avatar

Tak to u nás bylo zatažený ráno, ale odpoledne bylo azuro a pěkně to peklo.

1. dub 2011