
146 / 271
1.4.2011
brusinka.pusinka
autor@bufina no u nás dneska střídavě se sluníčkem 😉 a maláchtěla ven 😉 tak jsme šly 😉
1. dub 2011
Tak to u nás bylo zatažený ráno, ale odpoledne bylo azuro a pěkně to peklo.
1. dub 2011

@bufina no u nás dneska střídavě se sluníčkem 😉 a maláchtěla ven 😉 tak jsme šly 😉
Tak to u nás bylo zatažený ráno, ale odpoledne bylo azuro a pěkně to peklo.
A u nás pořád nezaprší....