
172 / 271
brusinka.pusinka
autor@daluri jojo je to pracant a jasně že říkají teto Mirko jsou od Vás 😉 a budou supr sloužit 😉
7. dub 2011
🙂 A kdyby jste chtěli nějaké papučky, akorát v modré či zelené..tak si holky písněte do IP
7. dub 2011

@daluri jojo je to pracant a jasně že říkají teto Mirko jsou od Vás 😉 a budou supr sloužit 😉
🙂 A kdyby jste chtěli nějaké papučky, akorát v modré či zelené..tak si holky písněte do IP
To je teda pracant...a ty gumáčky mi něco říkají....