icon
252 / 271
jen poočku aby mě neviděl ;-)
avatar

jééé, té to sluší, krásné džíny a tričko!🙂

21. dub 2011
avatar

@elviie děkujeme tričko je dárek od Babinky a kalhoty jsme koupila zde na koníkovi 😉 a malá je miluje 😉

21. dub 2011
avatar

Hlavně nenápadně 😀

21. dub 2011
avatar

Myslela jsem, že už s kočárkem nejezdíte...

21. dub 2011
avatar

@daluri jezdíme ale máme ho jen někdy, máme to do města hodně daleko a domů pak do kopce 😉tak někdy s pláčem využijeme golfky 😉

22. dub 2011