
@luciik je to v mém článku Lucinko
Už jsem si to přečetla :( to snad není možné, neuvěřitelné, nad tím zůstává rozum stát :(
Chuďátko malý, to musel být pořádnej kousanec ☹
ty brdo.. Ten se musel řádně zakousnout hajzlík..
@mifinka jj má pod tím moňase atrochu oteklé, no prostě spratek☹
Bobeček malinkatý ☹
brouček ☹
@ikarkulka nu což naděláme hold snad se to už nikdy nestane.
bych měla strach, že se jí to nějak zanítí. Chuďátko maličké, doufám, že z toho nebude mít nějaké traumatické následky. Snad brzy zapomene a bude chtít opět mezi děti - jen hlavně né mezi takové agresivní.
@asmeena má to ošetřené a děkujeme no snad né ale dneska z hřišťátka co máemza barákem odešla jak se objevilo víc větších dětí nechtěla tam bít. chce to čas. no myslím že týden a bude to zase malí lumpík Karamelka
ať se to brzy zahojí na tváři i na duši...
bobek...to je trápení..
Nechce se uvěřit, že toto udělá malé dítě..čekala bych psa...ale ne děcko..děs.
Foukáme s Terezkou, ať je to brzy zahojené!
Brusi, co se stalo???