
5 / 19
hotovo jěště nazdobit
brusinka.pusinka
autor@joplin Děkujeme ale spíše syn a dcera 😉 já jen šoupla do trouby a z trouby ven a uhňácla těsto 😉
1. pro 2011
@brusinka.pusinka ještě, že máš tak šikovné děti.x-)
1. pro 2011
Jůůůůůůůůůůůů, dala bych si.
1. pro 2011
Moc velké šikulky jste 🙂