
7 / 19
Karamelka jde říct Mikuláši básničku ;-)
brusinka.pusinka
autor@daluri Miruš řekla ona se nebojí , na podium ji dával čert a ona mu říka a kde máš kopyto ty máš boty 😀 a umyj se jsi šinavý 😀 čert se začal řehnit 😉
6. pro 2011
Tak to je bomba 😀 😀
6. pro 2011
Šikulka 🙂
6. pro 2011
A řekla, nebála se?