icon
4 / 20
už je schovaná ve skříni :-)
avatar

tak je krásná! a ty očka! kam se hrabou barbíny ☹

19. čer 2013
avatar

@zuzanaa. no doufám že ji také tak nadchne.... ona je z ní teď moc nadšená 🙂

19. čer 2013
avatar

tu máme doma od vánoc, je krásná, ale bohužel vlásky teda moc česat nejdou :-/

27. čer 2013
avatar

@gabka32 no doporučili nám česat hřebínkem s žíní Gabinko.... a použít i sprej na rozčesavání 🙂

27. čer 2013
avatar

fakt? tak to jsem nezkoušela... nám žádné doporučení nikdo nedal a holky se na Locku vrhly už pod stromkem, takže má vlásky zacuchané a norm.hřebenem je akorát vytrhávám :-/ a jaký je hřeben z žíní? to neznám

27. čer 2013
avatar

Gabi my máme z kancich žíňí najdi si na internetu....cesu tím i malou 🙂

27. čer 2013
avatar

@brusinka.pusinka Díííky!!!♥♥♥konečně máme kartáč kterým malou učešu a nepláče mi u toho!Včera jsem to tu četla a hned dneska utíkala kupovat kartáč s kančíma žíněma,vůbec jsem nevěděla,že něco takového existuje 🙂

17. črc 2013
avatar

Není zač....my ho máme odmalinkata a mě s tím také čekali....hlavně že si malá vlásky řada účeše....😀

17. črc 2013
avatar

copak je to za panenku?

18. črc 2013
avatar

@bubla87 Locika z pohádky na Vlásku panenka je jako malá holčička 🙂

18. črc 2013
avatar
18. črc 2013
avatar

@bubla87 není zač mají i sněhurku, rebelku, růženku a popelku 🙂

18. črc 2013