
@zuzanaa. no doufám že ji také tak nadchne.... ona je z ní teď moc nadšená 🙂
tu máme doma od vánoc, je krásná, ale bohužel vlásky teda moc česat nejdou :-/
@gabka32 no doporučili nám česat hřebínkem s žíní Gabinko.... a použít i sprej na rozčesavání 🙂
fakt? tak to jsem nezkoušela... nám žádné doporučení nikdo nedal a holky se na Locku vrhly už pod stromkem, takže má vlásky zacuchané a norm.hřebenem je akorát vytrhávám :-/ a jaký je hřeben z žíní? to neznám
Gabi my máme z kancich žíňí najdi si na internetu....cesu tím i malou 🙂
@brusinka.pusinka Díííky!!!♥♥♥konečně máme kartáč kterým malou učešu a nepláče mi u toho!Včera jsem to tu četla a hned dneska utíkala kupovat kartáč s kančíma žíněma,vůbec jsem nevěděla,že něco takového existuje 🙂
Není zač....my ho máme odmalinkata a mě s tím také čekali....hlavně že si malá vlásky řada účeše....😀
copak je to za panenku?
@bubla87 Locika z pohádky na Vlásku panenka je jako malá holčička 🙂
@brusinka.pusinka děkuji!
@bubla87 není zač mají i sněhurku, rebelku, růženku a popelku 🙂
tak je krásná! a ty očka! kam se hrabou barbíny ☹